fbpx

Prečo sme RL-SOFT Nitrica

RL-SOFT Nitrica  » Novinky, Predajňa »  Prečo sme RL-SOFT Nitrica
0 Comments

Rozhodol som sa, sme tu! RL-SOFT ako názov firmy, ktorá bude poskytovať programátorské služby vznikol, niekedy okolo roku 1990, keď som bol v 7 triede na ZŠ a podarilo sa mi uspieť v tedajšej súťaži mladších programátorov v jazyku PASCAL. RL ako iniciály mena a SOFT ako softvér, t.j. programovanie.

rlsoft_title_ok

Neskôr po skončení VŠ v Žiline, som sa začal venovať oprave počítačov. V tom čase bola každá počítačová zostava skladaná na objednávku a inštaloval sa windows 98 lebo bol lepší ako 95ka.
V roku 2003, keď som pracoval v programátorskej spoločnosti a získal skúsenosti, ako úspešne riešiť zadanie a vzniknuté problémy som si uvedomil, že jediný spôsob ako pracovať bez obmedzení, aj keď možno s neistým príjmom je podnikať a po absolvovaní základného školenia na úrade práce v PD 1.4.2006 vznikla firma RL-SOFT. Najskôr ako každá firma v „garáži rodičovského domu“:

Teda už to bude viac ako 10 rokov, čo servisujem počítače, riešim problémy s funkčnosťou a radím užívateľom ako využiť počítač na 100%. Adresa sa zmenila v roku 2011 a skoro 3 roky sme boli v nájme na nákupnom stredisku Nitrica nad Coop-Jednotou.

IMG_7356

Od konca roku 2014 sme konečne vo vlastných priestoroch rodinného domčeka č. 280 v Nitrici pod označením EuroTRADING čo je pobočka veľkej spoločnosti so sídlom v Košiciach, ktorá vie zabezpečiť takmer čokoľvek z výpočtovej techniky za veľkoobchodné ceny. Zákazník, ktorý si tu niečo zakúpi je aj náš zákazník a môže 100% spoľahnúť na naše pridané služby, ako:

  • odborné poradenstvo
  • konfigurácia výpočtovej techniky
  • inštalácia PC a notebookov pred prvým použítím
  • záručný a po-záručný servis
  • výber vhodného príslušenstva
  • spotrebný materiál pre tlačiarne a multifunkcie
  • kancelárske služby + tlač fotografií do formátu A4
predajna-panorama-2000px