fbpx

Kamerový systém a bezpečnostné kamery

RL-SOFT Nitrica  » Certifikáty, Produkty »  Kamerový systém a bezpečnostné kamery
0 Comments

Riešiť kamerový systém v dnešnej dobe vôbec nie je jednoduché. Každý, kto kamerový systém navrhuje, by mal mať aspoň základné znalosti z oblastí:

  1. technického smeru – aby mohol objektívne navrhnúť správny a funkčný kamerový systém,
  2. ip networking – čo sú znalosti v oblasti sieťovej architektúry, nakoľko analógové kamery považujeme už len za domáce riešenie, ktoré nie je možné udržať dlhodobo,
  3. ponúk vybraného výrobcu – nakoľko každý výrobca má svoje pre aj proti a ponúka aj lepšie aj horšie zariadenia – dôležité je nájsť správny pomer cena/výkon,
  4. legislatívne znalosti – tieto by som rozdelil na 2 skupiny:
    1. Licencia na prevádzkovanie technickej služby – §7 ods. 1 zákona 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti v rozsahu projektovanie, montáž, revízie a oprava,
    2. Absolvovanie skúšky na výkon ZO podľa §24 ods. 5 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Ak si ešte stále myslíte, že kamerový systém si môžeme kúpiť v diskontnej predajni a budeme spokojný, nemusíte sa ani mýliť, pokiaľ nenastane neočakávaná situácia! A vtedy je dôležité mať možnosť sa s niekým poradiť. Ako EuroTRADING s.r.o. vlastníme LICENCIU PT001273 planú od r. 2012:

licencia-eurotrading-2012

a máme aj skúšku na výkon ZO č. 866/2014 s potvrdením č. 166323/2014 z 19.02.2014. Viac informácii o ochrane osobných údajov ako aj o pokutách do 200.000€ nájdete na www.bpis.info 

Aj preto máme prehľad a vieme poradiť. Stále platí pravidlo, že za opýtanie nič nedáte, preto neriskujte a informujte sa, kde sa dá!

Už len doplním informácie o absolvovaní školenia u 2 veľkých svetových dodávateľov kamerových systémov:

  • ACTi

certifikat-radoslav-lisy-acti-2014-2015

  • Vivotek

certifikat-radoslav-lisy-eurotrading-koukaam-se-2016-600px

Ak máte záujem o výber kamier presne pre Vás, nebojte sa pozrieť si možnosti VIVOTEK na: www.koukaam.sk – a s ostatným Vám poradíme my!

Ak radi pozeráte ceny, tak najjednoduchší „mini“ kamerový systém by Vás stál jednorazovo 99€ a mesačne len 9,99€ a zrealizovať ho vieme dnes! Ak si chcete kameru zakúpiť sami, pozrite si stránku www.vivotek.sk s cenami online. Ak chcete zľavu, kontaktujte nás!