Novinka – platné od 1.1.2017 :

V spolupráci s Obecným úradom Horné Vestenice sme pre nájomníkov novopostavenej bytovky rozšírili poskytovanie dátových služieb o ďalšieho dodávateľa internetových služieb. Spoločnosť Global Network Systems, s.r.o. Vám môže od 1.1.2017 poskytovať internetové pripojenie prostredníctvom prenájmu sieťového okruhu podľa ponuky na www.kiki.sk s technickou podporou priamo v Nitrici.

Ak si nevyberiete, naďalej môžete využívať dátový spoj od nás bez viazanosti, bez zmlúv a faktúr, ale od 1.1.2017 s možnosťou platby prevodom!

Zobraziť správny postup úhrady.

Viac informácií Vám radi poskytneme ak nás kontaktujete!

Kvalitné a dostupné internetové pripojenie je dnes samozrejmosťou ako aj široký výber poskytovateľov takmer v každej lokalite Slovenska.

Aký internet je teda najvhodnejší a najvhodnejší pre Vás? Zistíte to ak si odpoviete na nasledujúce otázky a dodržíte tento postup:

  • na čo budem internet využívať prioritne a na čo len občas (do budúcna sa nie len účel ale aj poskytovateľ či služba môžu zmeniť),
  • akú sumu som ochotný uhradiť dodávateľovi (to ale nikomu nehovorte, alebo to dajte na 1/2 a potom mu to oznámte)
  • rozpošlite požiadavky providerom (poskytovateľom), postačuje mailom a nezabudnite doplniť otázku: Aké ďalšie služby sú v cene zahrnuté?,
  • odpovede si zoraďte podľa ceny a … POROVNÁVAJTE,
  • ak sa Vám niektorá ponuka pozdáva, ale nepozdáva sa Vám cena – kontaktujte poskytovateľa a navrhnite mu cenu, ktorá je pre Vás prijateľná (je to féroví postup),
  • ešte férovejšie je, ak internet už máte, kontaktovať s ponukou a požiadavkou existujúceho poskytovateľa – budú sa diať zázraky (možno) – ale hlavne, ušetríte si kopu starostí.

Ak sa Vám výber poskytovateľa nezdá ako jednoduchý proces alebo nemáte chuť sa do tejto činnosti pustiť – kontaktujte nás. Máme prehľad a poradíme Vám úplne bezplatne! Poznáme všetky dostupné ponuky v regióne medzi mestami Prievidza – Bánovce – Partizánske a okolí. Minimálne Vám pomôžeme definovať Vaše požiadavky na papier.

Môžete použiť aj stránku www.novyinternet.sk ktorú sme pripravovali pre jedno združenie poskytovateľov a zabezpečujeme aj technickú podporu pre elektronický formulár.