fbpx

HP officeJet J4580

RL-SOFT Nitrica  » Produkty, Tlačiarne »  HP officeJet J4580
0 Comments

Zefektívnite rad pracovných úloh s týmto zariadením, ktoré vylepšuje efektivitu.
Zvládnite viac – a zvýšte efektivitu kancelárie – s týmto všestranným a ľahko použiteľným multifunkčným zariadením. Tlačte a kopírujte rýchlosťou až 28 str./min. čiernobiele alebo 22 str./min. farebne, podávajte niekoľkostránkové dokumenty k automatickému faxovaniu, skenovaniu alebo kopírovaniu pomocou automatického podávača dokumentov na 20 stránok. Digitalizujte obrázky na použitie v marketingových materiáloch a skenujte dokumenty priamo na odosielanie e-mailom alebo do počítača v sieti. Využite celý rad funkcií vrátane modemu 33,6 kb/s, pamäte na 100 stránok a 99 čísel pre rýchle vytáčanie.

Tlačte farebné dokumenty vo vysokej kvalite s až o 15 % nižšími nákladmi na stránku než u laserových tlačiarní.
Získajte za svoje peniaze eště viac s výnimočnou farebnou a čiernobielou tlačou za prijateľnú cenu. Tlačte farebné dokumenty vo vysokej kvalite s až o 15 % nižšími nákladmi na stránku než u laserových tlačiarní s atramentami HP Officejet. Získajte 3× viac vytlačených čiernych stránok pomocou vysokokapacitných čiernych atramentových kaziet HP 901XL Officejet. Žiadne kompromisy – získajte vysokú kvalitu a nízke náklady na stránku pri všetkých vašich výtlačkoch od každodennej korešpondencie po správy, letáky a brožúry.

Zapôsobte svojimi pracovnými materiálmi – získajte text v laserovej kvalite a bohaté živé farby.
Tlač odolných dokumentov, faxov a kopírovanie s textom v kvalite laserovej tlačiarne a bohatými živými farbami pomocou atramentov HP Officejet. Získajte obohatené detaily obrázkov použitých v marketingových materiáloch s veľmi malými kvapôčkami atramentu HP. Tlač fotografií s okrajom alebo bez okrajov až do formátu A4. Dosiahnete ešte vyššiu kvalitu dokumentov a rýchlejšie schnutie pomocou papiera s logom ColorLok. Uistite sa, že získate najlepšie možné výsledky tlače z webu – technológia HP Smart Web Printing4 zabráni vzniku chybných okrajov.

Vybrať kazetu na www.qshop.sk