fbpx

ESET internet security

RL-SOFT Nitrica  » Návody a rady, Technická pomoc »  ESET internet security
0 Comments

Prinášame Vám podrobný návod priamo od spoločnosti ESET ako si nainštalovať ich produkt, ktorý je jednoznačne to najlepšie čo je na trhu. Tak ako všetko čo stojí zato to nie je zadarmo, ale POZOR: na 30 dní máte jedinečnú možnosť produkt vyskúšať bez záväzkov a BEZPLATNE!

I. Odinštalujte akýkoľvek iný antivírusový softvér

II. Stiahnite si inštalátor ESET / Spustite inštaláciu z CD

IIINainštalujte ESET NOD32 Antivirus

  1. V okne Inštalácia ESET NOD32 Antivirus klik
  2. nite na Pokračovať.
  3. Prečítajte si licenčnú dohodu koncového používateľa. Svoj súhlas potvrďte kliknutím na tlačidlo Súhlasím.
  4. Ak chcete povoliť ESET Live Grid, označte možnosť Zapnúť ESET Live Grid systém spätnej väzby (odporúča sa). V časti Detekcia potenciálne nechcených aplikácií vyberte jednu z možností (viac informácií o potenciálne nechcených aplikáciách nájdete v tomto článku databázy znalostí). Následne kliknite na Inštalovať.
  5. Kliknite na Dokončiť pre ukončenie sprievodcu inštaláciou.
  6. Po inštalácii sa automaticky otvorí okno Aktivácia produktu. Ak prechádzate zo staršej verzie produktu na novšiu, vaše licenčné informácie budú vyplnené automaticky. V opačnom prípade vložte (alebo skopírujte) svoj licenčný kľúč do prázdneho poľa a kliknite na AktivovaťLicenčný kľúč je potrebné zadať v presnej podobe aj s pomlčkami. Ak licenčný kľúč do prázdneho poľa kopírujete, dbajte na to, aby ste náhodou neoznačili aj medzeru pred alebo za licenčným kľúčom. Ak produkt inštalujete z CD, do prázdneho poľa zadajte Aktivačný kľúč (ktorý je súčasťou balenia) aj s pomlčkami.
  7. Ak ste zadali váš licenčný kľúč správne, v novom okne sa vám zobrazí hlásenie Aktivácia bola úspeš
    . Pre dokončenie aktivácie kliknite na tlačidlo Hotovo. V prípade, že ste použili inštalačné CD, bude pred dokončením aktivácie potrebné vyplniť údaje pre registráciu vašej licencie.Vyplňte príslušné polia a kliknite na Aktivovať → Hotovo.

Ak sa Vám to zdá zložité – kontaktujte nás na 0948 777 860 – inštalácie je u nás ZDARMA!

Ročný poplatok za obnovenú licenciu je len 34,90€ s DPH čo je menej ako 0,10€/deň 100%-ného zabezpečenia pre firmu alebo Vaše deti (rodičovská ochrana). 1. rok je cena len o +15€ vyššia, no je tu aj 1 mesiac na skúšku BEZPLATNE!