fbpx

AirRouter 150Mbps WiFi 2.4GHz AirMax

RL-SOFT Nitrica  » Novinky, Svet IT »  AirRouter 150Mbps WiFi 2.4GHz AirMax
0 Comments

Air Router Ubiquiti

AirRouter je jeden z popredných bzdrôtových (WiFi) smerovačov (Router-ov) vhodný pre domácnosti a firmy, v ktorých sa vyžaduje stabilné a spoľahlivé pokrytie signálom. Wifi sieť je dostupná nie len pre miestnosť, kde sa router nachádza, ale okolité miestnosti, čo zabezpečuje vysoko citlivý wifi chip.

Široké možnosti nastavenia AirRouter-a možnosti merania parametrov siete ako aj samotných spojení umožňujú sieť rýchlo sprevádzkovať a okamžite riešiť vzniknuté problémy.

Air Router setup - main

Air Router setup – main

Routre zakúpené v predajni EuroTRADING pre zákazníka bezplatne konfigurujeme na mieru a dokonca BEZPLATNE otestujeme u zákazníka. Ak nie je s kvalitou WiFi siete spokojný, nemusí za Router zaplatiť a preto nikto neriskuje výslednú kvalitu siete, ale si ju môže pred kúpou Routera otestovať. K 24 mesačnej záruke poskytujeme 6 mes. bezplatný servis – rekonfiguráciu Routera v prípade potreby.

Bezplatný servis nezahŕňa cestovné náklady z obce NITRICA…

Link na dodávateľa: i4wifi.cz

Datasheet:

The AirRouter 802.11n Wireless Router is a multi-purpose router that can act as a standard SOHO (Small Office/Home Office) router or operate in two other network modes: Bridge or Router mode. The AirRouter also offers multiple wireless modes including Station mode to extend your wireless network and Access Point mode to function as the center of your wireless network.

The AirRouter offers Channel Shifting, a proprietary Ubiquiti feature that allows you to offset your channels from standard 802.11n channels. Your network benefits by being private and secure for your users while making it invisible to millions of unwanted subscribers.